19 Cze

Centrum Wielokulturowe „Wspólna Przestrzeń” w Budżecie Obywatelskim Krakowa

19 czerwca 2017 | Autor: |

W sobotę 17 czerwca w Parku Bednarskiego odbył się piknik obywatelski pod hasłem „Przyjdź! Piknikuj i Głosuj!”. Dla mieszkańców Krakowa była to okazja do zapoznania się z projektami zgłosznymi w tegorcznym Budżecie Obywatelskim Miasta Krakowa. Wśród projektów, na które można głosować jest także Centrum Wielokulturowe „Wspólna Przestrzeń”(PROJEKT NR 36) – propozycja Fundacji im. Mikołaja Reja i Stowarzyszenia Interkulturalni PL.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą koncepcją na tej stronie i do wzięcia udziału w głosowaniu.

Głosowanie nad Budżetem Obywatelskim potrwa do końca czerwca. Wszelkie informacje na ten temat znajdą Państwo na stronie budzet.krakow.pl.

Następny piknik obywatelski i możliwość zapoznania się z projektami i projektodawcami już w sobotę 25 czerwca na Błoniach.

Serdecznie zapraszamy !