27 Wrz

Wyniki i fotorelacja z Pierwszej Krakowskiej Wielokulturowej Gry Miejskiej

27 września 2016 | Autor: |

Uczestnicy Pierwszej Krakowskiej Wielokulturowej Gry Miejskiej zostali podzieleni na dwie kategorie: młodzież i dorosłych. W każdej grupie zostały przyznane osobne nagrody.

W kategorii Młodzież zwyciężyła grupa zarejestrowana pod numerem 5, składająca się z trzech Polek i dwóch Ukrainek.

W kategorii Dorośli wygrała grupa zarejestrowana pod numerem 1, składająca się z trojga Polaków i Francuza.

Drugie miejsce zajęła grupa zarejestrowana pod numerem 12: dwie Polki, jedna Węgierka i dwóch Włochów. Trzecie miejsce ex aequo oraz specjalne wyróżnienia dla grup:

• nr 11, składającej się z rodziny z trojgiem dzieci (brawo dla Olgi, Irenki i Leona), do której dołączył Chińczyk,
  • nr 3, w skład której wchodziło troje Polaków, dwoje Słowaków i pies (wyróżnienie za psa).

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za dołączenie do zabawy i zapraszamy na następną grę.

Nagrody:

• w kategorii Młodzież rozdano słodycze oraz pamiątkowe kubki ceramiczne, pozostałe grupy otrzymały słodycze (sponsor nagród – Fundacja Wspierania Kultury i Języka Polskiego im. Mikołaja Reja),
  • w kategorii Dorośli – za pierwsze miejsce, za drugie miejsce, za trzecie miejsce uczestnicy otrzymują vouchery do wykorzystania w lokalach sponsorów nagród.

Sponsorzy nagród:

• fundacja Loch Camelot (Św. Tomasza 17, Kraków), zaproszenie na wybrany koncert,
  • lodziarnia/kawiarnia U Francesco (Kazimierza Brodzińskiego 2, 33-332 Kraków),
  • kawiarnia Lwowska (Lwowska 2, 30-548 Kraków),
  • kawiarnia MultiKulti (Kącik 6, 33-332 Kraków),
  • kawiarnia Nad&Greg (Rynek Podgórski 11, 30-518 Kraków),
  • sponsorem zdrowej przekąski (ekojabłko) dla każdego uczestnika gry była Szkoła Języka Polskiego Accent (Kącik 10, 30-549 Kraków).

Każdy uczestnik gry otrzymał na miejscu certyfikat uczestnictwa.

Grupy prosimy o zgłaszanie się po odbiór nagród do Fundacji – kontakt: 516 983 170 (Urszula Legawiec).

Kto wziął udział w grze?

kto-wzial-udzial-w-grze

Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Na koniec zapraszamy na fotorelację: