17 Wrz

Zapraszamy na Pierwszą Krakowską Wielokulturową Grę Miejską

17 września 2016 | Autor: |

Pierwsza Krakowska Wielokulturowa Gra Miejska „Wielokulturowe Podgórze” to wydarzenie, które Fundacja Reja organizuje w ramach XV Podgórskich Dni Otwartych Drzwi.

Gra miejska „Wielokulturowe Podgórze”, dzięki specjalnie przygotowanym zadaniom, pokaże uczestnikom to, czego być może nie zobaczyliby sami. Gra odbędzie się 25 września 2016 r. w godzinach 11:00-14:00.

Udział w grze mogą wziąć zespoły składające się od 2 do 5 osób. Uwaga! Przynajmniej jeden członek zespołu musi być obcokrajowcem – zapraszamy również grupy bez obcokrajowców (Fundacja dołączy do każdej grupy tylko polskiej jednego obcokrajowca! :)).

Zapraszamy wszystkich, bez względu na stopień znajomości języka polskiego i topografii Podgórza. Na zgłoszenia czekamy do 23 września pod adresem zarzad@fundacjareja.eu. W zgłoszeniu należy podać skład zespołu (imię i nazwisko, kraj pochodzenia).

Możliwa także rejestracja w dniu imprezy, na 30 min. przed rozpoczęciem.